• Commissiebijeenkomst 30 september

  Beste vrijwilliger,

  Binnen SvSSS zijn er veel vrijwilligers in verschillende commissies al maanden actief om de competitiestart in goede banen te leiden. De competitie is inmiddels gestart. De ervaringen liggen nu nog vers in het geheugen. Dus is het een goed moment om in een overleg de verschillende werkzaamheden en taken binnen SvSSS tegen het licht te houden en te kijken hoe we kunnen verbeteren.

  Met een bijeenkomst wil het bestuur samen met vertegenwoordigers van de commissies afspraken maken over taken en verantwoordelijkheden om zo de SvSSS organisatie zo goed mogelijk te laten functioneren. Daarnaast is het een mooie gelegenheid om de SvSSS organisatie, verschillende commissies en vrijwilligers te leren kennen.

  Ik nodig je namens het bestuur uit voor een bijeenkomst op maandag 30 september in de kantine bij SvSSS. We starten om 19.30 uur en eindigen uiterlijk 22.30 uur.

  Geef via mail aan of je bij de bijeenkomst aanwezig kunt zijn.

  Kun je niet vraag een vervanger om jouw commissie te vertegenwoordigen.

  Als je vragen hebt mail mij (vermeulened at hotmail.com)

  Met vriendelijke groet
  Namens het bestuur
  Ed Vermeulen

rfwbs-slide