• Hoofdtrainer Cemal Yilmaz verlengd zijn contract bij SvSSS

  Geachte voetballiefhebbers en geïnteresseerden.

  Op 5 Januari heeft SvSSS het contract met hoofdtrainer Cemal Yilmaz verlengd. Ook de verzorger Reno Testing heeft toegezegd zijn overeenkomst met SvSSS te verlengen. Toon Heuvelmans, trainer van het tweede senioren team, heeft aangegeven zijn toekomst na dit seizoen elders voort te zetten.

  De afgelopen maanden heeft de Technische Commissie Senioren van SvSSS intern gesprekken gehad met de spelersraad. Deze gesprekken met bovengenoemde trainers en verzorger waren de basis voor de resultaten zoals vermeld.

  Om dit op gepaste wijze te vieren werd besloten deze contracten/overeenkomsten te ondertekenen tijdens de nieuwjaarsreceptie. Onder het genot van een glaasje bubbels hebben we de toekomst met Smally, Reno en de TCS beklonken.

  Op dit moment wordt hard gewerkt om de vacature ontstaan door het vertrek van Toon Heuvelmans in te vullen en enkele wijzigingen binnen de Dames staf te tackelen.

  Wens ik U allemaal een gezond 2020. SvSSS Udenhout

  Ben Weijters.

   

rfwbs-slide