• Mini 1 VE Zondag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bijgaart, Marjan van denTechnische stafTrainer
    Botter, ReneOverige stafTeammanager
    Janssen, SaskiaTechnische stafTrainer
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bertens, AnneTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    14 nov. 09:30VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 - SVSSS MO13-1Sportpark D'n Donk
    14 nov. 10:00SVSSS JO13-2 - ZIGO JO13-2Sportpark Zeshoeven
    14 nov. 10:15ODC JO13-1 - SVSSS JO13-1Sportpark Wagenaars
    14 nov. 11:00RKKSV JO13-1 - SVSSS JO13-3Sportpark Eikenhage
    14 nov. 11:30SVSSS JO15-1 - WSC JO15-1Sportpark Zeshoeven
    14 nov. 11:30SVSSS JO14-1 - DIA JO14-1Sportpark Zeshoeven
    14 nov. 13:00SVSSS JO17-2 - Audacia JO17-1Sportpark Zeshoeven
    14 nov. 13:00Zwaluw VFC JO15-4 - SVSSS JO15-2Sportpark Bergenshuizen
    14 nov. 14:45SVSSS JO19-2 - Riel JO19-1Sportpark Zeshoeven
    21 nov. 10:00SVSSS JO13-1 - Sarto JO13-2Sportpark Zeshoeven
    21 nov. 10:00Willem II JO13-1G - SVSSS JO13-2Willem II amateurcomplex
    21 nov. 10:00TSVV Merlijn 3 - SVSSS 2Sportpark Studentensportcentrum
    21 nov. 10:30Willem II JO15-2 - SVSSS JO15-1Willem II Jeugdcomplex
    21 nov. 11:00VV Trinitas Oisterwijk JO14-2 - SVSSS JO14-1Sportpark D'n Donk
    21 nov. 11:30SVSSS JO13-3 - OJC ROSMALEN MO13-1Sportpark Zeshoeven
    21 nov. 13:00SVSSS MO13-1 - FC Tilburg MO13-1Sportpark Zeshoeven
    21 nov. 13:30Bavel JO17-1 - SVSSS JO17-1Sportpark De Roosberg
    21 nov. 13:30ODC JO17-3 - SVSSS JO17-2Sportpark Wagenaars
    21 nov. 14:45SVSSS JO19-1 - Bladella JO19-1Sportpark Zeshoeven
    21 nov. 14:45VOAB JO19-3 - SVSSS JO19-2Sportpark Van den Wildenberg
    21 nov. 16:45SVSSS 3 - VV Trinitas Oisterwijk 3Sportpark Zeshoeven
    22 nov. 10:00SVSSS VR2 - RKDVC VR2Sportpark Zeshoeven
    22 nov. 10:00SVSSS 6 - Nemelaer 7Sportpark Zeshoeven
    22 nov. 10:00ODC 5 - SVSSS 5Sportpark Wagenaars
    22 nov. 12:00SVSSS VR1 - VCB VR1Sportpark Zeshoeven
    22 nov. 12:00FC Tilburg 2 - SVSSS 2Sportpark Spoordijk
    22 nov. 12:00OVC'26 4 - SVSSS 3Sportpark Jan Truijenlaan
    22 nov. 12:30Uno Animo 7 - SVSSS 4Sportpark de Klokkenberg
    22 nov. 14:30Emplina - SVSSSSportpark Empel Zuid
  • Uitslagen

    Geen informatie

rfwbs-slide