• Programma

    WedstrijddatumThuisteamUitteamAanvangstijdScheidsrechterVeldKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    za 10-dec.SVSSS JO9-3Helvoirt JO9-3JM08:30veld 1 B28 L - Kleedkamer links boven Tribune7 L - Kleedkamer linkerzijde
    za 10-dec.SVSSS JO11-1Sarto JO11-208:30R. (Reno) van de Berkveld 1 A2 L - Kleedkamer linkerzijde6 L - Kleedkamer linkerzijde
    za 10-dec.SVSSS JO9-1Helvoirt JO9-2JM08:30veld 4 B12 R - Kleedkamer rechterzijde7 R - Kleedkamer rechterzijde
    za 10-dec.SVSSS JO8-2Jong Brabant JO8-808:30veld 1 B18 R - Kleedkamer rechts boven Tribune6 R - Kleedkamer rechterzijde
    za 10-dec.Nemelaer JO8-1SVSSS JO8-309:00veld 1 A2
    za 10-dec.OVC'26 JO9-1SVSSS JO9-209:00veld 1 A1
    za 10-dec.Olympia'60 JO14-2SVSSS JO14-109:00veld 152
    za 10-dec.SVSSS JO13-3Were Di JO13-210:00P. (Pllavci) Seadveld 44 - Kleedkamer1 - Kleedkamer
    za 10-dec.SVSSS JO13-2Spoordonkse Boys JO13-110:00E. (Emiel) Bollenveld 13 - Kleedkamer5 - Kleedkamer
    za 10-dec.Uno Animo JO11-3SVSSS JO11-210:00veld 3 B - Veld C
    za 10-dec.Uno Animo JO11-2SVSSS JO11-310:00veld 3 A - Veld C
    za 10-dec.Were Di JO8-4SVSSS JO8-110:00veld 2 B1
    za 10-dec.SVSSS JO17-2TSV Gudok JO17-311:30A. (Adryo) Tooriansveld 12 - Kleedkamer6 - Kleedkamer
    za 10-dec.Nemelaer JO13-1SVSSS JO13-111:30J.M.H. (Johan) van Oschveld 1
    za 10-dec.TSVV Merlijn 4SVSSS 212:15veld 1
    za 10-dec.SVSSS MO15-1Viola MO15-113:00D. (Djeckie) Beerensveld 18 - Kleedkamer boven Tribune7 - Kleedkamer
    za 10-dec.OVC'26 JO15-1SVSSS JO15-213:00veld 3
    za 10-dec.Hilvaria JO17-1SVSSS JO17-113:30G.M.B. (Gijs) Weemaesveld 1
    za 10-dec.Dommelen JO19-1SVSSS JO19-115:00Afgeschermdveld 1
    zo 11-dec.SVSSS VR2Wilhelmina Boys VR110:00B. (Bart) van Zandbeekveld 1
    zo 11-dec.SVSSS 6Nieuwkuijk 410:00Afgeschermdveld 2
    zo 11-dec.WSC 5SVSSS 410:00veld 2
    zo 11-dec.Jong Brabant 10SVSSS 510:00veld 246
    zo 11-dec.RKVVO 3SVSSS 211:45A.H.A. (Fons) Schellensveld 1
    zo 11-dec.Vorstenbossche Boys VR1SVSSS VR112:00A.J. (Adri) Langensveld 113
    zo 11-dec.Emplina 1SVSSS 114:00B.J.J. (Bram) van Dongenveld 117
    za 17-dec.SVSSS JO9-3Baardwijk MO9-110:00veld 4 B1
    za 17-dec.SVSSS JO13-1Zwaluw VFC JO13-210:00E. (Emiel) Bollenveld 1
    za 17-dec.SVSSS JO15-2ZIGO JO15-211:30veld 1
    za 17-dec.SVSSS JO14-1Helvoirt JO14-111:30veld 2
    za 17-dec.FC Tilburg JO13-3SVSSS JO13-311:30M. (Morris) Kortveld 4 - Kunstgras
    za 17-dec.Zwaluw VFC JO13-4SVSSS JO13-211:30veld 3-Zwaluw VFCG414W
    za 17-dec.ST SCO/Oosterhout MO15-3SVSSS MO15-111:30veld 3
    za 17-dec.SVSSS JO17-1ZIGO JO17-113:00J.A.G. (Jeffrey) van den Ouwelandveld 1
    za 17-dec.Nemelaer JO15-1SVSSS JO15-113:00H.P.G. (Harko) Kremersveld 1
    za 17-dec.RKDVC JO17-3SVSSS JO17-214:00veld 3
    za 17-dec.VV Trinitas Oisterwijk 3SVSSS 214:30veld 1
    zo 18-dec.SVSSS 6Haarsteeg 510:00veld 2
    zo 18-dec.SVSSS 3ZIGO 411:00veld 1
    zo 18-dec.ODC VR1SVSSS VR212:00Afgeschermdveld 1
    zo 18-dec.Bavel 1SVSSS 112:00R.B.J. (Roy) Strootveld A
    zo 18-dec.RKDVC 7SVSSS 712:30veld 3
  • Veteranen

    9 april
    SvSSS Veteranen -  Jong Brabant
    Aanvangstijd: 16:45 uur

    30 april
    SvSSS Veteranen -  Jong Brabant
    Aanvangstijd: 16:45 uur

    14 mei
    SvSSS Veteranen -  Essche Boys
    Aanvangstijd: 16:45 uur

  • Afgelastingen

    Geen afgelastingen

rfwbs-slide