• Rond je langs de velden

    Via deze weg kunnen wij u mededelen dat Riny Henskens en Bas van Asten toegetreden zijn als interim bestuursleden. Riny per november 2019 als Bestuurslid Senioren en Bas per December als interim bestuurslid Jeugd Beleid en Opleidingen. We heten Riny en Bas van harte welkom, en kunnen hun kennis en inzet heel goed gebruiken binnen het bestuur en de vereniging.

    We zijn nog op zoek naar een Bestuurslid Jeugd en Bestuurslid Media/Sportlink, dus mocht je geïnteresseerd zijn, laat het ons of mij zo snel mogelijk weten.

    Op het moment dat ik dit schrijf lopen we alweer richting Kerstmis / Nieuwjaar en Winterstop.

    Is de activiteiten Commissie op volle toeren bezig om de eerste maand van het jaar en richting Carnaval diverse activiteiten te organiseren. Waarbij op 27 December nog een winter BBQ gepland staat, en op 5 Januari 2020 wederom het Snert-toernooi met aansluitend de Nieuwjaars Receptie waar we jullie alle hopelijk mogen ontmoeten. En waar we gezamenlijk het glas kunnen heffen op het nieuwe jaar.

rfwbs-slide