• Rondje langs de velden

  KANTINE LED Projector en KPN

  Na een periode van 6 weken heeft de KPN dan eindelijk haar belofte waar gemaakt. In de kantine is een nieuwe LED projector geplaats en hebben we voortaan KPN TV /Ziggo Sport / Fox Sport. Hopelijk hebben we nog gezellige en fijne momenten met deze aanwinst.

  CONSUL en VELDEN

  Elke voetbal vereniging heeft een CONSUL t.b.v. de velden.

  "Een consul was een magistraat in het Romeinse Rijk. Een magistraat is iemand die is verkozen of benoemd."

  Bij SvSSS is Peter v Liempde de CONSUL. Peter beslist wanneer hij vindt dat er wel of niet getraind dan wel gevoetbald kan worden. Dit heeft dan weer alles te maken met de conditie van de velden, veroorzaakt door de weersomstandigheden. En uiteraard zal Peter zijn netwerk van informanten gebruiken om tot deze beslissing te komen.

  Wat SvSSS heeft beslist is dat Veld 3 te allen tijde gebruikt kan worden om te trainen.nDit is tenslotte een trainingsveld, en wordt dan ook zodanig te allen tijde ingezet. Dit wilde het bestuur even mededelen, zodat hetgeen Peter doet ook duidelijk is.

rfwbs-slide