• SVSSS 1 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdMedische stafVerzorger
    Bijl, Adri van derOverige stafTeammanager
    Hooijen, ToineTechnische stafAss.-trainer/coach
    Yilmaz, CemalTechnische stafTrainer/coach
    Zandbeek, Bart vanTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerDoelverdediger
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerDoelverdediger
    Bijgaart, Jelle van denTeamspelerAanvaller
    Brand, Stan v.d.TeamspelerVerdediger
    Brand, Stijn v.d.TeamspelerVerdediger
    Cornelissen, LarsTeamspelerMiddenvelder
    Dekkers, RamonTeamspelerMiddenvelder
    Dekkers, StefanTeamspelerAanvaller
    Diederen, RubenTeamspelerVerdediger
    Eilander, BodhiTeamspelerVerdediger
    Frijters, RonaldTeamspelerMiddenvelder
    Laat, Jim deTeamspelerAanvaller
    Mallens, SanderTeamspelerMiddenvelder
    Robben, RutgerTeamspelerMiddenvelder
    Schijndel, Dennis vanTeamspelerVerdediger
    Tjoa, MaxTeamspelerAanvaller
    Vermeulen, StijnTeamspelerVerdediger
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    18 nov. 14:30SVSSS 1 - Zwaluw VFC 1Sportpark Zeshoeven
    25 nov. 14:30SCG'18 1 - SVSSS 1Sportpark Zegenwerp
    2 dec. 14:30SVSSS 1 - Haarsteeg 1Sportpark Zeshoeven
    9 dec. 14:30TGG 1 - SVSSS 1Sportpark De Donken
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    4 nov.BVV/Timmermans Infra 1 - SVSSS 11 - 1
    11 nov.SVSSS 1 - FC Tilburg 11 - 3
  • Poulestanden SVSSS 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Haarsteeg 17511189916
    21e65012112915
    3Zwaluw VFC 173221413111
    4TGG 1631287110
    5SVSSS 173131412210
    6BVV/Timmermans Infra 1623112849
    7Taxandria 17304141319
    8172321315-29
    9BMC 16222910-18
    10ODC 1722310738
    11RKDVC 171421314-17
    12VCB 171421417-37
    13Nieuwkuijk 17205822-146
    14Vlijmense Boys 17115716-94

    Poulestanden SVSSS 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVSSS 13300152139
    2Jong Brabant 13201810-26
    3RKDSV 1310210823
    4SVSOS 13003013-130

    Poulestanden SVSSS 1 (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sliedrecht 11100100103
    2Halsteren 111008083
    3Roda Boys/Bommelerwaard 111008083
    4SSV'65 111007163
    5Real Lunet 111006153
    6ZIGO 111006153
    7RCS 111005053
    8IFC11006243
    9RBC 111005143
    10EFC 111004043
    11HVV'24 111004043
    12Steenbergen 111004043
    13VVGZ 111004043
    14Bruse Boys 111007433
    15GJS 111005233
    16Roosendaal 111005233
    17Alblasserdam 111004133
    18Baronie11004133
    19JEKA 111004133
    20Reusel Sport/CoTrans 111004133
    21METO 111003033
    22Rijsoord 111003033
    23Theole 111003033
    24Beek Vooruit 111004223
    25Geldrop 111004223
    26Arnemuiden 111003123
    27Bergeijk 111003123
    28111003123
    29Nuenen11003123
    30Oranje Wit 111003123
    31Serooskerke 111003123
    32FC Tilburg 111003123
    33VOAB 111003123
    34BMC 111002023
    35SC Gastel 111002023
    36111002023
    37Unitas11002023
    38De Noormannen 111005413
    39Wilhelmina'26 111004313
    40Arkel 111003213
    41Dongen 211003213
    42RKSV Heeze 111003213
    43MOC'17 111003213
    44Philippine 111003213
    45Prinsenland 111003213
    46PSV 111003213
    47Tivoli 111003213
    48VCB 111003213
    49Kruiningen 111002113
    50RKSV Nuenen 211002113
    51SVW 111002113
    52Terneuzense Boys 111002113
    53Achilles Veen11001013
    54Zondag 111001013
    55Were Di 111001013
    56LRC 111003303
    57Gilze 111002203
    58Haaften 111002203
    59Kloetinge 111002203
    60VC Vlissingen11002203
    61Waspik 111001103
    62Wilhelmina 111001103
    63Taxandria 111001103
    64Oirschot Vooruit 100000000
    65100000000
    66Nivo Sparta 110013300
    67's Heer Arendskerke 110012200
    68Heukelum 110012200
    69Rijen 110012200
    70Terneuzen 110012200
    71Right'Oh 110011100
    72BVV/Timmermans Infra 110011100
    73TSV Gudok 110011100
    74ZSC'62 1100145-10
    75GDC 1100134-10
    76ASWH 2100123-10
    77Geldrop 2100123-10
    78Nemelaer 1100123-10
    79ODC 1100123-10
    80Zondag 1100123-10
    81Peursum 1100123-10
    82TGG 1100123-10
    83Unitas'30 1100123-10
    84WVV'67 1100123-10
    85HSSC'61 1100112-10
    86NOAD'67 1100112-10
    87Rood Wit V 1100112-10
    88Zaamslag 1100112-10
    89Almkerk 1100101-10
    90Halsteren100101-10
    91Riel 1100101-10
    92Groen Wit 1100124-20
    93RPC 1100124-20
    94Ameide 1100113-20
    95Brabantia 1100113-20
    96Hapert 1100113-20
    97Klundert 1100113-20
    98RKDVC 1100113-20
    99SVSSS 1100113-20
    100VCK 1100113-20
    101Walcheren 1100113-20
    102DOSL 1100102-20
    103Hoeven 1100102-20
    104SBC 1100102-20
    105TSC 1100102-20
    106FC Dauwendaele 1100147-30
    107Unitas 1100125-30
    108WDS'19 1100125-30
    109Bavel 1100114-30
    110FC Cranendonck 1100114-30
    111DHV 1100114-30
    112SAB 1100114-30
    113Clinge 1100103-30
    114Nieuw Lekkerland 1100103-30
    115SCR 1100103-30
    116Madese Boys 1100126-40
    117Zundert 1100115-40
    118De Alblas 1100104-40
    119Moerse Boys 1100104-40
    120Rood-Wit W 1100104-40
    121UNA 2100104-40
    1221e100116-50
    123Zwaluw VFC 1100116-50
    124ST Hoedekenskerke/Kwadendamme 1100105-50
    125GPC Vlissingen 1100117-60
    126Sleeuwijk 1100108-80
    1271e elftal100108-80
    128De Zwerver 11001010-100
rfwbs-slide