• SVSSS 2 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Heuvelmans, ToonOverige stafTeammanager
    Milliano, Arthur deOverige stafStandaard functie
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Aker, Dirk van denTeamspeler
    Bertens, TomTeamspelerVerdediger
    Bijgaart, Bram van deTeamspelerAanvaller
    Bijgaart, Stijn van derTeamspeler
    Bijl, Niels van derTeamspeler
    Boer, RensTeamspeler
    Brand, Sven vdTeamspelerMiddenvelder
    Frijters, VincentTeamspeler
    Haaren, Lars vanTeamspeler
    Heerkens, RoelTeamspeler
    Kuijs, SebastiaanTeamspelerDoelverdediger
    Remunt, Bram vanTeamspelerVerdediger
    Rijn, Bram vanTeamspelerAanvaller
    Spijkers, RensTeamspeler
    Ven, Thom van deTeamspeler
    Verhagen, RomanoTeamspelerVerdediger
    Vermeulen, GuusTeamspeler
    Visser, TomTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    19 apr. AFGELASTNieuwkuijk 2 - SVSSS 2Sportpark Nieuwkuijk
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    29 mrt.Uno Animo 2 - SVSSS 2
    5 apr.SVSSS 2 - RKDVC 4
  • Poulestanden SVSSS 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VV Trinitas Oisterwijk 233009549
    2ZIGO 3320110736
    3SVSSS 2310211923
    4Essche Boys 23003211-90

    Poulestanden SVSSS 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Emplina 215121248183037
    2Jong Brabant 215102331181332
    3Real Lunet 2148063832624
    4Uno Animo 2127232727023
    5SVSSS 21463529191021
    6OJC ROSMALEN 4146352723421
    7RKDVC 4146174234819
    8SCG'18 2146173637-119
    9Wilhelmina 2145091832-1415
    10FC Engelen 2154293048-1814
    11DSC 2153391435-2112
    12Nieuwkuijk 21430111936-179
rfwbs-slide