• SVSSS 4 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Denissen, JoostOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Annink, JeroenTeamspeler
    Bont, SjoerdTeamspeler
    Brouwer, Dave deTeamspeler
    Denissen, JoostTeamspeler
    Hof, Niels van 'tTeamspeler
    Horst, Boris van derTeamspeler
    Korthout, StijnTeamspeler
    Kubrom Teame, SamelTeamspeler
    Massar, SietseTeamspeler
    Michels, IwanTeamspeler
    Oene, Rob vanTeamspelerAanvaller
    Strien, Rens vanTeamspeler
    Tjoa, TwanTeamspeler
    Verhoeven, LarsTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 mrt. AFGELASTVV Trinitas Oisterwijk 9 - SVSSS 4Sportpark D'n Donk
    5 apr. AFGELASTSVSSS 4 - Jong Brabant 10Sportpark Zeshoeven
    13 apr. 10:00SVSSS 4 - Sarto 17Sportpark Zeshoeven
    19 apr. 10:00SVSSS 4 - FC Tilburg 9Sportpark Zeshoeven
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 mrt.SVSSS 4 - Audacia 6
    22 mrt.Nemelaer 6 - SVSSS 4
  • Poulestanden SVSSS 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVSSS 43300150159
    2Were Di 5320115876
    3Jong Brabant 831027613
    4Audacia 53003326-230

    Poulestanden SVSSS 4 (B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVSSS 411003033
    2Nemelaer 7100103-30

    Poulestanden SVSSS 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nemelaer 613121050123837
    2Sarto 1614102249222732
    3SVSSS 41390462243827
    4Hilvaria 61474341231825
    5OVC'26 9147254739823
    6Were Di 7135353728918
    7SVG 6135353232018
    8FC Tilburg 9146084544118
    9Audacia 6145183947-816
    10VV Trinitas Oisterwijk 9133283150-1911
    11Jong Brabant 101321102476-527
    12VOAB 81401131272-601

    Poulestanden SVSSS 4 (B1630 Mannen beker reserve zondag 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVSSS 411004133
    2Sarto 12100114-30

    Poulestanden SVSSS 4 (B1490 Mannen beker reserve zaterdag 1/4 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DIA 1000000000
    2Gilze 700000000
    3Groen Wit 500000000
    4GSBW 700000000
    5Sarto 1900000000
    6Sarto 1700000000
    7SVSSS 400000000
    8FC Tilburg 1300000000
rfwbs-slide