• Zonnige topdag voor jong voetbaltalent bij SvSSS

    Op het zonovergoten sportpark was het al vroeg druk met ruim 200 kinderen: spelers van SvSSS, clubs uit de omgeving en zelfs clubs van buiten Brabant. De kinderen werden per leeftijd en land in teams ingedeeld, onder leiding van oudere jeugdleden van sv SSS. Zij speelden een 4-tegen-4 toernooi, waarbij ze hun voetbaltalent konden laten zien aan scouts van Willem II, Ajax, AZ en PSV.
     
    Bij de opening benadrukte de scout van Ajax het belang van sportiviteit, samenspel en goed gedrag – ook buiten de lijnen. Daarna volgde een gezamenlijke warming-up, waaruit meteen het enthousiasme van de kinderen bleek. Om 10.00 uur klonk het eerste fluitsignaal en met scouts langs de zijlijn was het fanatisme direct zichtbaar. Toch was vooral het plezier van alle kinderen het mooiste om te zien.
     
    Na afloop werden de winnaars per land gehuldigd en kregen zij een medaille. De dag werd feestelijk afgesloten met de bekendmaking van de kinderen die geselecteerd waren voor de finals van Jonger Oranje. Zij mochten, vol trots, het podium midden op het veld betreden.
     
    Het belangrijkste advies aan alle kinderen – gescout of niet – bleef echter: “Blijf lekker voetballen op straat en bij je club. Maak plezier!”
     
    Kortom: het was een fantastische voetbaldag bij onze mooie club SvSSS.🟠⚪️🔵⚪️
rfwbs-slide