• SVSSS 2 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kuijs, SebastiaanOverige stafTeammanager
    Milliano, Arthur deOverige stafStandaard functie
    Milliano, Arthur deOverige stafTeammanager
    Pennings, JohnTechnische stafHoofdcoach
    Surtel, WillemOverige stafStandaard functie
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Asten, Jurre vanTeamspeler
    Avendonk, Danny vanTeamspeler
    Bijl, Niels van derTeamspeler
    Haaren, Lars vanTeamspeler
    Ingen, Mathijs vanTeamspeler
    Plas, Harrie van deTeamspeler
    Remunt, Bram vanTeamspelerVerdediger
    Rijn, Bram vanTeamspelerAanvaller
    Rosmalen, Wouter vanTeamspeler
    Spijkers, RensTeamspeler
    Ven, Thom van deTeamspeler
    Ven, Youp van deTeamspeler
    Verhagen, RomanoTeamspelerVerdediger
    Vermeulen, GuusTeamspeler
    Visser, TomTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 nov. 12:00FC Tilburg 2 - SVSSS 2Sportpark Spoordijk
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 okt.SVSSS 2 - RKDVC 33 - 0
    18 okt.SVSSS 2 - RKDVC 4
    25 okt.SVSSS 2 - Uno Animo 2
  • Poulestanden SVSSS 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVSSS 2330013769
    2Were Di 23201131126
    3Beerse Boys 4310278-13
    4Spoordonkse Boys 23003411-70

    Poulestanden SVSSS 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Uno Animo 24310135810
    2TSV Gudok 232105327
    3VV Trinitas Oisterwijk 24211187117
    4RWB 242119817
    5SVSSS 232014136
    6GSBW 24202810-26
    7Bavel 2311110824
    8DESK 2411278-14
    9RKDVC 33102510-53
    10FC Tilburg 24103412-83
    11Waspik 24004718-110

    Poulestanden SVSSS 2 (B1220 Mannen beker reserve 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Beek Vooruit 211006063
    2Blauw Geel'38/JUMBO 211007253
    3Yerseke 211006153
    4Nemelaer 211005053
    5Unitas'30 211006243
    6Hardinxveld 211005143
    7GRC-14 211004133
    8Haarsteeg 211004223
    9Walcheren 211004223
    10Geldrop 211002023
    11RKDVC 511002113
    12Brabantia 300000000
    13Dommelen 200000000
    14DOSKO 200000000
    15Dubbeldam 200000000
    16GJS 200000000
    17R.K.S.V. Groen Wit 200000000
    18Heerjansdam 200000000
    19Nieuw Lekkerland 200000000
    20Oranje Wit 200000000
    21VV Papendrecht 200000000
    22RCS 200000000
    23RKDVC 400000000
    24Roosendaal 300000000
    25Sliedrecht 300000000
    26SSC'55 200000000
    27Steen 200000000
    28Steenbergen 200000000
    29SVSSS 200000000
    30Terneuzense Boys 300000000
    31WHS 200000000
    32Wilhelmina'26 200000000
    33Zundert 300000000
    34De Zwerver 200000000
    35Uno Animo 2100112-10
    36Den Dungen 2100124-20
    37ST Oostkapelle / Domburg 2100124-20
    38Reusel Sport/CoTrans 2100102-20
    39HSSC'61 2100114-30
    40VOAB 2100126-40
    41Streefkerk 2100115-40
    42Kozakken Boys 2100127-50
    43Zeelandia Middelburg 2100116-50
    44Helvoirt 2100105-50
    45Irene'58 2100106-60
rfwbs-slide